Porozumění tématu i klientům

Zakládám si na hlubokém porozumění tématu i klientům a upřednostňuji dlouhodobou spolupráci. S mnoha klienty spolupracuji déle než 3 roky.
VÍCE ZDE

Kdo jsou mí nejčastější klienti

Senior a top manažeři, členové managementu

Marketingoví ředitelé, manažeři
Obchodní ředitelé
General manažeři
Business unit manažeři

Co o naší spolupráci říkají mí klienti?

Manažeři a vedoucí pracovníci

{

S Luckou spolupracuji již několik let, ať již formou konzultací, tak i v rámci mastermindového programu. Pokaždé mě to velmi baví a z každého setkání si odnáším přínosné podměty a inspiraci. Lucka je obrovský profesionál, má velké zkušenosti z businessového prosředí napříč různými odvětvími (FMCG, retail, start-up, výrobní podniky, služby aj.). Dokáže přidat svoji externí perspektivu na různorodá témata, ať je to např. businessová strategie, tvoření vizí, change management, leadership či jiné. Má široký rozhled, otevřený zájem věci posouvat, zlepšovat a neustále se sama vzdělává v různých tématech, ať je to např. strategie udržitelnosti či využití AI aj., což je velmi inspirativní.

Velmi mi vyhovuje Lucky lidský a racionální přístup. Věci tvoříme/diskutujeme přímo na místě, je to společná, produktivní práce nad vybraným tématem. Lucka je velmi otevřený člověk se spoustou nápadů a skvělých podnětů k zamyšlení, ochotná kdykoli pomoci.

Doporučila bych ji komukoli, kdo hledá parťáka pro businessové otázky z oblasti strategie, rozvoje firmy/značek, ale i leadershipu. Jsem přesvědčena, že pomůže firmám různých zaměření a velikosti, ale i podnikatelům, startapům, podnikům poskytující služby. V neposlední řadě Lucka je skvělá facilitátorka pro týmové diskuze a mastermindové aktivity!

Lenka Křížová
Business Unit Leader Homecare CRSR, Board Member
Unilever
{

„Pre mna osobne je najvacsim prinosom, ze ma Lucka dokaze spravnymi otazkami vzdy nasmerovat a vdaka jej bohatym profesionalnym skusenostiam a velkemu rozhladu zaroven dokaze aj prakticky poradit. Nase stretnutia su zaroven vzdy velmi prakticke – nikdy neodidem bez akcneho planu. V neposlednej rade je Lucka vzdy nabita pozitivnou energiou, ktora na vas prejde (aj keby ste nechceli;). Spolupracujeme spolu uz cez rok a som velmi rada, ze sa nam nase cesty skrizili.

Dostali ste sa do novej pracovnej role, pripadne hladate novy impulz, kam sa v kariere posunut? Alebo si potrebujete urovnat vase ciele a priority a nastavit plan, ako sa k nim dostat? V tom vsetkom bude Lucka pre vas ten spravny partak!“

Stanislava Růžičková
Business Manager and Marketing Lead Confectionary
Nestle
{
„S Lucií jsem se setkala díky rozvojovému programu pro ženy Britské obchodní komory Equlibrium a nadále spolupracujeme v Master Mind skupině, kterou Lucie vede. Já jsem Lucii před tím neznala a bylo pro mě velmi milým překvapením, jak jsme si profesionálně i osobně okamžitě sedly a následně, jak velkou přidanou hodnotu má Lucčin mentoring pro můj osobní rozvoj i pro nastavení strategie mého týmu. Vedle absolutní profesionality, zkušenosti a expertízy oceňuji také skutečný zájem o moji osobu a můj osobní a profesní růst. Lucka je akční a má tah na bránu, takže výsledky na sebe nenechávají dlouho čekat.
Za cca 18 měsíců spolupráce s Lucií vše nám podařilo prosadit a finalizovat nový inovativní produkt, uvést jej na trh pod novou vlastní značkou, nadefinovat podporu prodeje, spustit pilotní kampaň a automatizovat některé přidružené procesy pro zvýšení efektivity. Výsledky kampaně předčily očekávání a staly se u nás „předlohou“ pro další podobné projekty.
V osobní rovině se mi díky systematické podpoře Lucie podařilo vyřešit některé složité situace v týmu a posunout se ve své kariéře tím správným směrem. V těžkých chvílích mi byla Lucie zásadní oporou, dodávala mi odvahu a sebevědomí a současně mě držela nohama pevně na zemi.
Mentoring s Lucií je velmi efektivní (a příjemný a obohacující) způsob, jak rychle posunout sebe i své projekty kupředu.
S radostí a s velkým poděkováním mohu Lucii jako mentorku vřele doporučit.
Jitka Řeháková
Company Affairs, Strategic partnership
Česká spořitelna, a.s.
{

„Spolupráce s Lucií pro nás byla velmi přínosná a pomohla nám v dalším nasměrování ČBA EDUCA. Lucie velice rychle pochopila jednotlivé části naší činnosti a dokázala nám pomoci přemýšlet do hloubky, dívat se na věci z různých úhlů pohledu, problémy přesně pojmenovat. Práce s Lucií je navíc moc příjemná. Udělali jsme společně velký kus práce, za to Lucii patří velký dík.“

Monika Zahálková
Monika Zahálková
Výkonná ředitelka České bankovní asociace
{

S Luckou byla spolupráce nejen produktivní, ale i velmi příjemná. Je to profesionál s mnoha zkušenostmi v oblasti marketingu, který dokáže každou schůzku proměnit v zážitek. Spolupracovali jsme na analýze obsahového marketingu a na vytvoření marketingové a komunikační strategie pro jednotlivé divize naší společnosti. Díky této spolupráci jsme mohli identifikovat naše silné stránky, oblasti, na kterých je třeba zapracovat, a navrhnout kroky, které musíme podniknout k dosažení stanovených cílů. Spolupráce s Luckou mi pomohla lépe poznat své dovednosti a schopnosti v oblasti marketingu a najít cesty, jak se v této oblasti dále rozvíjet. Naše setkání byla pro mě velkou inspirací.

Katarína Kubů
Katarína Kubů
Marketing Manažer
{

„V posledním roce jsem konzultačních služeb Lucky využila několikrát. Díky svým zkušenostem v oblasti marketingu, leadershipu a letité spolupráci s firmami různého charakteru je výborným partnerem nejen pro nastavení marketingové strategie, ale také pro přemýšlení o nastavení změny ve firmě.

Jako velkou devizu vnímám i to, že se dokáže na člověka a jeho potřeby velmi empaticky „napojit“; rozhodně nečekejte naučená a unifikovaná doporučení a poučky. Jako konzultanta jí mohu zodpovědně doporučit!“

Hořáková Veronika
Veronika Hořáková
Commercial Excellence Director CZ&SK
{

„Lucka má profesionální přístup, ale rovněž je velmi přátelská a empatická. Její dlouholeté pracovní zkušenosti a talent při komunikaci s lidmi z ní dělá skvělého mentora. Klade velmi chytré otázky, které mě přimějí podívat se na problém z jiného úhlu a díky tomu si často sama najdu řešení. Cítím, jak mě spolupráce s ní posouvá a obohacuje. Ze schůzek odcházím s pocitem, že mám business pevně v rukou a mám jasně stanovené priority v rámci strategie, kterou mi pomohla stanovit.“

Strnadová Katarína
Katarína Strnadová
Commercial Manager Vision Care
{

Lucii znám řadu let, nejprve jako top marketingovou manažerku s bohatou zkušeností, přesahem, strategickou vizí, kreativitou, schopností uchopit jakoukoliv výzvu a přetavit ji ve smysluplný, úspěšný výsledek. Vždy s entusiasmem, empatií a velkou dávkou pozitivní energie, takže pro tým byla radost s Luckou pracovat.
V poslední době jsem měla možnost s Luckou jako konzultantkou pracovat na svém osobním tématu mého dalšího pracovního i osobního směřování. Během několika setkání mi pomohla ujasnit si, co je pro mě v životě a práci opravdu důležité, v jakých oblastech je moje síla, přidaná hodnota a zdroj sebevědomí. Do větší hloubky se mnou prozkoumala několik možných cest, až z nich vykrystalizoval smysluplný směr, se kterým souzním.
Na Lucčině přístupu si velmi cením několika věcí: je to mentor / kouč praktik, nikoliv teoretik – díky vlastní bohaté zkušenosti s fungováním v korporátu i vlastním podnikáním. S klientem hledá cestu/ řešení aktivně, přispívá inspirací, zkušeností, otevíráním i pragmatickým zhodnocením možností. Vytváří pro klienta naprosto bezpečný a velmi přátelský prostor k otevřenému sdílení. Celý proces má jasnou strukturu a směřování k cíli, vždy s plným respektem k aktuální potřebě klienta.
Moc děkuji a vřele doporučuji spolupráci s Lucií všem, kdo hledají svou vlastní cestu k naplnění, nebo vizi a strategii pro své či firemní podnikání.

Jarmila Šimková
Jarmila Šimková
People & Culture Manager
{

Lucku jsme oslovili na začátku přípravy marketingové strategie pro naší SW divizi, hledali jsme pohled a nové podněty zvenčí naší firmy. Naše spolupráce pokryla nutná obecná a teoretická témata, ale primárně jsme se soustředili na praktické a konkrétní kroky – co a jak udělat, abychom dosáhli chtěných výsledků.
V našem případě se jedná o dlouhodobou strategii, s průběžnými výsledky jsme spokojeni a Lucku stále udržujeme ve střehu a využíváme ji na průběžné konzultace.

Jan Kašpárek
Jan Kašpárek
Head of SW Business Unit at IXPERTA, member of the Board
{

S Luckou Hejhalovou spolupracuji přibližně 3 měsíce. V rámci HR plánů na nový obchodní rok jsem potřebovala ukotvit své myšlenky a jednotlivé akce si naplánovat. Moje potřeba spočívala ve stanovení si jednotlivých dílčích kroků a těch se držet. Spolupráce s Luckou naplnila moje očekávání, na každém setkání byla vždy připravená, do detailu četla moji přípravu.
Lucka je zkušený mentor, má osobitý přístup, jde přímo do hloubky témat, a hlavně její sezení mě donutilo nad věcmi více přemýšlet a rozpracovat klíčová témata na jednotlivé kroky.

Sylva Havířová
Sylva Havířová
HR ředitelka Ixperta
{

Lucka je nám skvělou mentorkou a stala se důležitou součástí marketingového oddělení v Alza.cz. Jako zkušená marketérka a skvělá oponentka dává velmi trefné podněty, které nám pomohly s dotažením marketingové strategie. Díky svým zkušenostem nás navíc dokáže dostat za hranice Alza světa a rozšiřovat tak naše obzory. Velkou přidanou hodnotu vidím na poli práce s lidmi, budování týmů a pomocí s leadershipem. Lucka jde ale ještě dál – v určitých momentech se stává osobní koučkou, ne-li psychologem. Každé naše setkání hodnotím velmi kladně, vždy si odnesu konkrétní body, které mi pomáhají nejen v pracovním životě.“

Sadílek Jan
Jan Sadílek
Alza Marketing director
{

„Lucie je jeden z nejlepších marketingovců, se kterými jsem pracoval. Díky zkušenostem, které načerpala během své kariéry, je vynikající stratég: odhalí klíčové příležitosti a problémy, pomůže týmu najít řešení a vytvořit vizi. Nedávno mi Lucie velmi pomohla při tvorbě strategie pro kategorii tuků na českém a slovenském trhu. Navíc díky jejímu pozitivnímu přístupu je radost s ní spolupracovat.“

Čechura Jan
Jan Čechura
Country Manager BCS (CR/SR)
{

„Lucku Hejhalovú poznám nielen v pozícií marketéra ale i kouča. V roli kouča výborne využíva svoje niekoľko ročné pracovné skúsenosti. Je to pozitívne orientovaná osobnosť, ktorá na sebe neustále pracuje. Má velmi dobrú schopnost počúvať druhých a zároveň vnútorný záujem pomáhať druhým k úspechu. Ako kouč mi už niekoľko krát pomohla dobre cielenými otázkami nadefinovať tú správnu cestu a zamyslieť sa nad inými možnosťami riešenia problému. Nabíja ľudí energiou.“

Hulíková Alexandra
Alexandra Hulíková
marketingová manažerka Nutrilon
{

„Díky svým dlouholetým zkušenostem je pro mě Lucie velmi cenným průvodcem profesním rozvojem. Pomáhá mi najít správný balanc mezi emoční a racionální stránkou mého já. Každé naše sezení je pro mě velkým přínosem, protože se jedná nejen o detailní probrání problému, ale především o hledání řešení, na které si musím díky Lucčině pomoci přijít sama. A když si člověk na věci přijde sám, lépe se s nimi ztotožní a dokáže je snáze přenést i do svého běžného života. Alespoň tak je tomu v mém případě.“

Kadlecová Eva
Eva Kadlecová
Senior Brand Manažerka Ice Cream Impulse
{

„Lucie Hejhalová je člověk, kterého si vážím pro své zkušenosti s vedením týmů a značek a pro obrovskou schopnost nabíjet lidi kolem sebe pozitivní energií. V rámci spolupráce si moc cením osobního, lidského přístupu a otevřených rozhovorů nad mnou zvolenými tématy. Mohu se spolehnout, že mi pomůže promyslet otázky jak z businessu, tak z osobního nebo týmového rozvoje. Umí pokládat otázky, a tak mne posouvá dál v přemýšlení nebo otvírá nové obzory.“

Sobol Robert
Robert Sobol
marketingový ředitel Nutricia
{

„Pracovat s Luckou je pro mě vždy stejným dílem příjemné i přínosné. Několik let jsme úzce spolupracovaly v rámci top managementu mezinárodní společnosti. Lucka do práce vždy vnášela optimismus, dobrou náladu a pohodu. Zároveň jsem si jí cenila pro její schopnost dávat věcem strukturu, pro její nadhled a pracovitost, upřímný zájem o lidi, spolehlivost a tah na branku. V poslední době mám možnost pracovat s Luckou na vlastním projektu, kde mi pomáhá ujasnit si, kam směřuji, co chci a jak toho dosáhnout. Její dobře mířené otázky usnadňují hledání správných odpovědí, aniž by mi vnucovala své názory. Zároveň je pro mě její pohled vždy inspirativní a posouvá mě dál. Její entuziasmus a opravdová snaha dát věci do pohybu je pro mě velkou motivací, a tak si každé pracovní setkání vychutnávám.“

Chamradová Alice
Alice Chamradová
HR director a interní coach ve společnosti Danone
{

„S Lucií jsem se potkal, když jsem stál na rozcestí a hledal směr kudy se vydat s mým týmem, abychom byli úspěšní. Po několika konzultacích jsem byl připraven vydat se tím správným směrem. Nebyla to ta nejjednodušší cesta ale měl jsem na ní možnost objevit znovu sám sebe a mít vše, co bych na těch ostatních ztratil. Odcházel jsem sebevědomější, s chutí dál dělat to, čemu věřím, připravený udělat změny a přitom zůstat autentický. Po celou dobu naší spolupráce jsem cítil, že jde hlavně o mně. Věřím, že budeme spolupracovat i nadále a všem mohu setkání s Lucií jen doporučit.“

Šedivec Petr
Petr Šedivec
Tým lídr Hartmann-Rico
{

Moje zkušenosti s osobním coachingem Lucie patřily jednoznačně k HIGHLIGHTS za poslední rok. Osobně se považuji za člověka, kterého není snadné úplně číst a otevřít, a k neznámým lidem (i když s vynikají referencí) běžně chovám odstup. Nicméně Lucie mě naprosto odzbrojila svoji nejen pracovní a mentální úrovní, nadhledem a zkušenostmi, ale nefalšovanou empatií v každé situaci, kterou jsme rozebíraly. Její metody, zkušenosti a naprostý klid pro řešení palčivých situací pro mě byly naprostou trefou do černého. Lucie mě naučila, že jakoukoli situaci dokážu držet ve své režii, a to, co se na začátku zdá být nemožné, rozebere do konkrétních kroků tak, že mi věci přišly až směšně jednoduché a řešitelné. A jak jsme poznala, že jsem jednoznačně v dobrých rukách? Když jsem si řekla, že Lucie by pro mě byla úžasný šéf, ke kterému bych ráda vzhlížela.“

Pisingerova Andrea
Andrea Pisingerová
Marketing manager
{

„Na našich společných workshopech mi Lucie svým kreativním způsobem, správnými otázkami a pozitivní energií pomohla nejen utřídit myšlenky, ale otevřel se mi i prostor pro přemýšlení z úplně jiné strany než doposud. Našla jsem cestu, jakým směrem se ubírat k „vysněnému“ cíli. Uvědomila jsme si, na čem je potřeba stavět, jak to uchopit a na co nezapomínat. Bylo to pro mě velmi inspirativní pro moji další práci s mým týmem. Děkuju, že jsem s Lucií mohla pracovat, byla to radost, a pokud bude další příležitost, těším se na ni už teď 😊“

Hrnčířová Hana
Hana Hrnčířová
Sales manager
{

„Lucku znám dlouho, jako experta na marketing. Oba jsme prošli „Unilever školou“, proto si troufám tvrdit, že máme velmi podobný pohled na tvorbu a správné definování značky. To byl i jeden z důvodů proč jsem Lucku požádal o pomoc s dalším směřováním mé reklamní agentury. Po 15 letech fungování, jsem cítil potřebu udělat si „inventuru“ současného stavu a na jejím základě nastavit další směřování firmy. Sám jsem o daných věcech delší dobu přemýšlel, ale až pod vedením Lucky, začaly mé myšlenky nabírat rychle správný směr a vše vyústilo v jasně definovaný strategický plán. Naše spolupráce úspěšně pokračuje i nadále v rámci různých tréninkových kurzů a školení určených pro celý agenturní tým.“

{

„Ve spolupráci s Lucií jsme vytvořili velmi kvalitní základy digitální strategie. Oceňuji zejména její energii a zapálenost pro věc. Díky tomu jsme se velmi rychle pohli kupředu a nová strategie tak dostala konkrétní strukturu a formu.“

Prilesan Martin
Martin Prílesan
Business Unit Manager
{

„Tápala jsem, jak se v počátcích své kariéry postavit k dlouhodobému rozvojovému plánu a jak si nastavit konkrétní cíle. Během sezení s Luckou jsem si vše ujasnila tak, abych věděla, které kroky jsou pro mě do budoucna smysluplné a čemu se dále věnovat, abych se rozvíjela přesně tím směrem, který mě bude bavit a zároveň mě posune dál k jasně vytyčenému cíli. Vzhledem k tomu, že má Lucka velké zkušenosti z oboru, ve kterém pracuji i já, tak mi pomohla i s konkrétními záležitostmi, které jsem zrovna v práci řešila. Propojení koučinku s mentoringem v mém oboru se mi ukázalo jako ideální kombinace, která mi naprosto vyhovuje a pomáhá.“

Petra Kotíková
Petra Kotíková
Customer Marketing Manager

Podnikatelé a OSVČ

{

„Po schůzce s Lucií již nejsem tak nervózní z vlastní obživy. Lucie mi ukázala postupy i hranice podnikání a vysvětlila mi to jazykem, který chápu. Perfektně vedla diskuzi a ptala se… vycítila, co je třeba odhalovat a upřesnit – nápady a talenty pak ze mně vypadly, aniž bych je tušila. Děkuji!“

Hanáková Zdeňka
Zdeňka Hanáková
fotografka
{

„Mám v ruce zcela konkrétní plán – přišla jsem s poměrně jasným plánem uvnitř své hlavy a poté, co jsme ho s Lucií vsadily do struktury marketingového auditu vylezl na světlo boží PLÁN. Od té chvíle se věci DĚJÍ, jsou v pohybu – mnohem snadněji, jakoby samy. Naše schůzka měla spád, žádné zdlouhavé kroužení kolem, rovnou cílené k tématu. Líbil se mi i způsob, jakým Lucie audit prezentovala – jasně, srozumitelně, přitom i citlivě. Dokázala podchytit malé myšlenky k tématu, zařadit je na jejich místo. Doporučuji!“

Kodadová Hannah
Hannah Kodadová
majitelka
Malá tvůrčí dílna
{

„S Luckou jsme měli jen jedno sezení, ale můžeme říci, že nás velmi podpořilo. Získali jsme od ní důležitou zpětnou vazbu na naše podnikatelské záměry a základní filozofii firmy. Důležité pro nás bylo i to, že některé věci jsme mohli nahlédnout i z jejího úhlu pohledu, což mezi námi rozpoutalo další diskuzi a dalo impuls pro vznik nových myšlenek. Naším cílem při setkání bylo určit si strategii komunikace pro webové stránky, což věříme, že se podařilo. Líbilo se nám i to, že sama Lucie doporučila, abychom si nejdříve vše ověřili praxí u zákazníka a pak případně navázali s další komunikací.“

Jůnová Blanka
Blanka Junová
{

„Z konzultace jsem odešla s jasnou představou o produktu a cílových skupinách. Mám do detailu ujasněné a roztříděné myšlenky. Skvělá hodina – opravdu efektivní a nabitá. Byly v ní cítit velké životní a pracovní zkušenosti. Pro mě velmi zajímavé a inspirativní i do budoucna.“

Mullerová Yvonne
Yvonne Muellerová
CEO
{

„S Luckou jsem se sešla, abych si ujasnila priority a myšlenky týkající se organizace, struktury a kroků v mé firmě. Její analytický, jasný a svižný postup při našich „jenom“ dvou setkání, které přinesly okamžitý výsledek, byl pro mne fascinující a přesně to, co jsem hledala. Lucie má zkušenosti, které mi chybí. Těším se na další pokračování, čas strávený s ní mi byl hodně přínosný.“

Sklářová Michaela
Michaela Sklářová
Zakladatelka Živý čchi-kung, škola přírodní léčby
{

„Lucka Hejhalová je úžasný človek. Vždy vedela dokonale načúvať, pochopiť a nasmerovať k najoptimálnejšiemu riešeniu. Počas našej niekoľkoročnej spolupráce vo firme viedla svoj tím, vrátane mňa, s nadšením, entuziazmom, ale zároveň pragmatizmom. Preto aj pri mojej životnej profesijnej zmene smerom k vlastnému podnikaniu bola pre mňa logicky prvou voľbou. Pomohla mi nenásilnou formou utvrdiť ma v správnosti ďalšieho smerovania, ukázala mi nový pohľad na problematiku, pomohla rozptýliť neistotu a obavy, ukázala nové možnosti. Ak hľadáte inšpiratívneho coacha s veľkým srdcom a bohatými skúsenosťami z biznis prostredia, tak bude Lucka pre vás určite to správnou voľbou.“

Bašistová Jaroslava
Jaroslava Bašistová
Floral Designer
{

„Výsledkem našeho setkání s Lucií je, že mám jasno, orámováno a zacíleno – vím, co mám dělat, cítím úlevu a jistotu, že nebudu dělat marketingové kroky pokusem a omylem. Vše to vypadalo jednoduše, ale sama bych to ze sebe nedostala – vyhovovalo mi zaměření na jednu konkrétní oblast mého podnikání – plavecké kurzy pro děti, a líbila se mi struktura setkání. Než se příště vrhnu do marketingových aktivit na podporu dalších oblastí, ráda se na Lucii obrátím znova. Ušetří mi to hodně tápání a plýtvání energie někam, kde to nemá smysl nebo není ten správný čas. Po sezení s Lucií se cítím opravdu o kus dál.“

Minaříková Gábina
Gábina Minaříková
ředitelka
{

„Díky paní Hejhalové jsem se dozvěděl, jakých chyb jsem se počátku svého podnikání dopouštěl a jak tyto chyby napravit. Po mém setkání s paní Hejhalovou vím, co mohu udělat pro rozvoj svého podnikání. Bez její pomoci bych na tyto důležité marketingové kroky sám nepřišel. Její empatie, schopnost naslouchat, najít problémy, kterých si lidé nejsou vědomi a schopnost vypracovat strategický plán je ohromující. Paní Hejhalovou mohu doporučit všem, kdo začínají podnikat nebo podnikají.“

{

„Že se s Luckou rozhodně nevidím naposledy, mi bylo jasné hned po pár minutách, co mi otevřela dveře. Je to neuvěřitelně milý člověk, usměvavý, empatický a pozorný. Během schůzek jsem se cítila jako doma nebo jako u kamarádky na kafi – příjemná atmosféra a legrace, ale zároveň jsme pokaždé udělaly spoustu práce. Lucka mi pomohla utřídit si své myšlenky, plány a touhy a v neposlední řadě se odhodlat k určitým krokům. Dala mi na mnoho věcí jiný úhel pohledu a díky ní jsem se zamyslela nad zajímavými souvislostmi mezi profesním a soukromým životem. Lucka je profík a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Na každou schůzku byla perfektně připravena a vše šlo jak po másle. Našim rozhovorům dávala řád a systém (proto byly efektivní a vedly k výsledkům), ale zároveň jsem věděla, že mohu jejich obsah jakkoliv a kdykoliv řídit já podle svých požadavků a potřeb. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!“

Dušková Kateřina
Kateřina Dušková
zubní hygienistka
{

„Spolupráci s Lucií hodnotím jako velmi přínosnou. Spolupráce mě pomohla můj méně konkrétní podnikatelský záměr pevně uchopit za správný konec a jasně jej konkretizovat. Na konci naší spolupráce jsem měl k dispozici jasný a konkrétní podnikatelský plán mého nového podnikání, kterému věřím a mám z něj dobrý pocit. Velmi pozitivně vnímám pozorné naslouchání mým představám a potřebám a rovněž příkladné dodržování termínů.“

Pok Luboš
Luboš Pok
Easyiso
{

„Na Lucku som sa obrátila vo fáze vyhorenia v oblasti mojho podnikania. Hneď prvá schodzka bola efektívna a veľmi prínosná. Našou spoločnou diskusiou sme našli oblasti, na ktoré sa mám zamerať, aby som v sebe znovu našla ten pravý zámer podnikania, motiváciu a osobnostný reštart a podarilo sa! Osobne to bola pre mňa “fuška” pri hľadaní tých „správnych” odpovedí u seba samej. Akonáhle som si ujasnila svoje smerovanie, následne prišli aj nové nápady. Každá ďalšia schodzka s Luckou ma posunula o kus ďalej, čo sa týka mojho smerovania nielen v pracovnej oblasti. Som rada, že práve Lucka bola v tom čase mojím sprievodcom. Nasledovala som aj jej e-book – V ČEM PODNIKAT, ktorý bol v tom čase pre mňa hnacím strojom. Koučov a mentorov je na trhu veľmi veľa, no Lucka sa od nich odlišuje nielen svojím ľudským, empatickým prístupom, zaroveň i profesionalitou a dochvílnosťou. Každa jej rada a sposob akým ma viedla, mi pomohol ujasnit moje smerovanie nielen v pracovnej oblasti.“

CO JE MARKETINGOVÝ PLÁN?
Milena Frantová
majitelka
{

„Pro workshop o silných stránkách u Lucky Hejhalové jsem se rozhodla z několika důvodů. Jednak jsem dospěla k závěru, že nedělám práci, kterou bych měla, jednak mě základní škola vychovala k tomu, abych se zlepšovat v tom, co mi nejde, ale nikdo nepodporoval to, co mi jde. Takže jsem za těch x let vlastně zapomněla, co mi jde. A navíc mám pocit, že sama o sobě nic moc nevím.
Mých soukromých tipů jsem měla víc, ale výsledek mě překvapil – můj přirozený talent je přednášení a výuka. Je pravda, že přednášení se věnuji od začátku svého profesního života od 10minutových přednášek po celodenní výuku. Vždy jsem ho brala jako nutné zlo. Začínám tedy nad touto svojí částí profesního života uvažovat jinak a jsem zvědavá, kam mě poměrně jasný návod přivede 🙂 Moc děkuji za další sebepoznávací zážitek :-)“

Tomešová Jitka
Jitka Tomešová
{

„Na paní Hejhalovou jsem se obrátil když jsem potřeboval radu a doporučení jak se zviditelnit zákazníkům, jak je oslovit a získat. Potřeboval jsem trochu strategičtější marketingový pohled. Během dvouhodinové konzultace jsme probrali spoustu věcí. Dozvěděl jsem se co je moje poslání, jak neprodávat služby, ale nabízet uspokojováni potřeb a kdo je to vlastně ten můj zákazník, kterého chci oslovit. Takže ano konzultace mně pomohla uvědomit si velmi podstatné věci, které mně umožní lépe a efektivněji zamířit na cíl. Na paní Hejhalové oceňuji nejen odbornost, ale i empatii, lidskost a přesahy do koučování a osobního rozvoje, které jí dávají tu správnou kombinaci přidaných hodnot, které jsem hledal já a možná je hledáte i Vy.“

Filip Sirůček
Ing. Filip Sirůček
business intelligence specialista

S kým jsem spolupracovala

nutricia
danone