Jitka Řeháková
Company Affairs, Strategic partnership
Česká spořitelna, a.s.
„S Lucií jsem se setkala díky rozvojovému programu pro ženy Britské obchodní komory Equlibrium a nadále spolupracujeme v Master Mind skupině, kterou Lucie vede. Já jsem Lucii před tím neznala a bylo pro mě velmi milým překvapením, jak jsme si profesionálně i osobně okamžitě sedly a následně, jak velkou přidanou hodnotu má Lucčin mentoring pro můj osobní rozvoj i pro nastavení strategie mého týmu. Vedle absolutní profesionality, zkušenosti a expertízy oceňuji také skutečný zájem o moji osobu a můj osobní a profesní růst. Lucka je akční a má tah na bránu, takže výsledky na sebe nenechávají dlouho čekat.
Za cca 18 měsíců spolupráce s Lucií vše nám podařilo prosadit a finalizovat nový inovativní produkt, uvést jej na trh pod novou vlastní značkou, nadefinovat podporu prodeje, spustit pilotní kampaň a automatizovat některé přidružené procesy pro zvýšení efektivity. Výsledky kampaně předčily očekávání a staly se u nás „předlohou“ pro další podobné projekty.
V osobní rovině se mi díky systematické podpoře Lucie podařilo vyřešit některé složité situace v týmu a posunout se ve své kariéře tím správným směrem. V těžkých chvílích mi byla Lucie zásadní oporou, dodávala mi odvahu a sebevědomí a současně mě držela nohama pevně na zemi.
Mentoring s Lucií je velmi efektivní (a příjemný a obohacující) způsob, jak rychle posunout sebe i své projekty kupředu.
S radostí a s velkým poděkováním mohu Lucii jako mentorku vřele doporučit.