Lenka Křížová
Business Unit Leader Homecare CRSR, Board Member
Unilever

S Luckou spolupracuji již několik let, ať již formou konzultací, tak i v rámci mastermindového programu. Pokaždé mě to velmi baví a z každého setkání si odnáším přínosné podměty a inspiraci. Lucka je obrovský profesionál, má velké zkušenosti z businessového prosředí napříč různými odvětvími (FMCG, retail, start-up, výrobní podniky, služby aj.). Dokáže přidat svoji externí perspektivu na různorodá témata, ať je to např. businessová strategie, tvoření vizí, change management, leadership či jiné. Má široký rozhled, otevřený zájem věci posouvat, zlepšovat a neustále se sama vzdělává v různých tématech, ať je to např. strategie udržitelnosti či využití AI aj., což je velmi inspirativní.

Velmi mi vyhovuje Lucky lidský a racionální přístup. Věci tvoříme/diskutujeme přímo na místě, je to společná, produktivní práce nad vybraným tématem. Lucka je velmi otevřený člověk se spoustou nápadů a skvělých podnětů k zamyšlení, ochotná kdykoli pomoci.

Doporučila bych ji komukoli, kdo hledá parťáka pro businessové otázky z oblasti strategie, rozvoje firmy/značek, ale i leadershipu. Jsem přesvědčena, že pomůže firmám různých zaměření a velikosti, ale i podnikatelům, startapům, podnikům poskytující služby. V neposlední řadě Lucka je skvělá facilitátorka pro týmové diskuze a mastermindové aktivity!